Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: zza wody

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14408
Stary 18.07.2009, 00:13
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
taa, szczególnie w sytuacji, kiedy mamy połowe składu kontuzjowaną.
nie gadajcie głupot.
tak szczegolnie w takiej sytuacji, wystarczy tych oslabien a jego gra to oslabienie
Say it right
Odpowiedz cytując