Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
Od: 12.2002
Skąd: zza wody
Offline
#
14408
18.07.2009, 00:13
Gucio25
napisał(a):
taa, szczególnie w sytuacji, kiedy mamy połowe składu kontuzjowaną.
nie gadajcie głupot.
tak szczegolnie w takiej sytuacji, wystarczy tych oslabien a jego gra to oslabienie
Say it right
Heineken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Heineken
Odwiedź stronę domową użytkownika Heineken!
Znajdź inne posty napisane przez Heineken