Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14407
Stary 17.07.2009, 23:47
Heineken napisał(a):Wyświetl post
kontuzja Lobodzinskiego to wzmocnienie Wisly.
taa, szczególnie w sytuacji, kiedy mamy połowe składu kontuzjowaną.
nie gadajcie głupot.
Odpowiedz cytując