Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
Od: 12.2002
Skąd: zza wody
Offline
#
14406
17.07.2009, 23:35
Luk4s
napisał(a):
wszystko fajnie się dzieje.. kolejne kontuzje Łobo i Jopa tylko na ile poważne...
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sle,1340488,19
Jak się wali to wszystko...
kontuzja Lobodzinskiego to wzmocnienie Wisly. Ten koles zawsze byl darmozjadem odkad u nas gra, kompletne beztalencie, nawet te dwie bramki z Lechia tego nie zmienia. Nigdy w Wisle nie gral dobrze i nie zagra.
Say it right
Heineken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Heineken
Odwiedź stronę domową użytkownika Heineken!
Znajdź inne posty napisane przez Heineken