Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: zza wody

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14406
Stary 17.07.2009, 23:35
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
wszystko fajnie się dzieje.. kolejne kontuzje Łobo i Jopa tylko na ile poważne...
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sle,1340488,19
Jak się wali to wszystko...
kontuzja Lobodzinskiego to wzmocnienie Wisly. Ten koles zawsze byl darmozjadem odkad u nas gra, kompletne beztalencie, nawet te dwie bramki z Lechia tego nie zmienia. Nigdy w Wisle nie gral dobrze i nie zagra.
Say it right
Odpowiedz cytując