Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14405
Stary 17.07.2009, 22:15
Być może wykuruje się Głowacki... Oby, bo na urazy narzekają Jop i Łobodziński, a najśmieszniejsze będzie jeżeli ani jeden z tej trójki nie zagra w rewanżu. Wtedy dopiero będzie świetnie... Wyglądałoby to tak:
Brożek-Diaz-Marcelo-Burliga?... A o ławce to już w ogóle nie wspomnę Paranoja, jednak i tak wierzę w to że awansujemy, tylko trzeba zapierniczać od samego początku.No może być jeszcze tak że Głowa wróci, a Jop i Łobo nie, to wtedy najgorzej nie będzie, bo Marcelo z Głowackim jak wiemy to podstawowa para stoperów, lewa Pietia a prawa Burliga, wierzę w to że grałby z pełnym zaangażowaniem ponieważ chciałby pokazać się z jak najlepszej strony.
EDIT: Panie up, gożej?O matko
Ostatnio edytowane przez Eleusis : 17.07.2009 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując