Markus napisał(a):

|
Tymczasem brutalna sytuacja wygląda tak, że Wisła nie awansując dalej straci duże pieniądze. „Nie zyska”, jeśli wolisz. Straci duże wpływy z biletów, od sponsorów, z transmisji TV, od UEFA, które trzeba będzie skompensować sprzedażą zawodników („ruchomego majątku klubu” jak mawiają zachodni menadżerowie), by zbilansować budżet.
|
Dyskusja była o Cupiale, nie Wiśle. Wróć do niej, jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem.
Nie będę przeszkadzał, widzę, że jesteś w swoim żywiole

Jak niewiele niektórym trzeba do szczęścia...