Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14401
Stary 17.07.2009, 20:50
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem brutalna sytuacja wygląda tak, że Wisła nie awansując dalej straci duże pieniądze. „Nie zyska”, jeśli wolisz. Straci duże wpływy z biletów, od sponsorów, z transmisji TV, od UEFA, które trzeba będzie skompensować sprzedażą zawodników („ruchomego majątku klubu” jak mawiają zachodni menadżerowie), by zbilansować budżet.
Dyskusja była o Cupiale, nie Wiśle. Wróć do niej, jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem.
Nie będę przeszkadzał, widzę, że jesteś w swoim żywiole Jak niewiele niektórym trzeba do szczęścia...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2009 o godz. 21:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując