Trudno jak tacy są na forum to ich problem , ja wyraża tylko swoje zdanie i będę się niego trzymał
Wiadomo że nikt z RN tego forum nie czyta ale może komuś wreszcie zaiskrzy taki pomysł w głowie aby WZMOCNIĆ kadrę a nie uzupełnić juniorami i darmowymi zawodnikami, którzy przychodzą do Wisły aby odbudować swoją formę, lub spróbować swoich sił na europejskim kontynencie.
Mamy stworzyć zespół z młodymi ale doświadczonymi zawodnikami którzy są głodni zwycięstw i walki, więc najwyższy czas wydać pieniądze na zawodników a one zapewne się zwrócą, nie mówię że wszystkie bo np Dawidowski, to katastrofa.
Pozytywów jest jednak znacznie więcej: Błaszczykowski, Dudka, Gorawski, Żurawski, Szymkowiak, na tych transferach Wiła zarobiła.
