Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14400
Stary 17.07.2009, 20:50
Trudno jak tacy są na forum to ich problem , ja wyraża tylko swoje zdanie i będę się niego trzymał
Wiadomo że nikt z RN tego forum nie czyta ale może komuś wreszcie zaiskrzy taki pomysł w głowie aby WZMOCNIĆ kadrę a nie uzupełnić juniorami i darmowymi zawodnikami, którzy przychodzą do Wisły aby odbudować swoją formę, lub spróbować swoich sił na europejskim kontynencie.

Mamy stworzyć zespół z młodymi ale doświadczonymi zawodnikami którzy są głodni zwycięstw i walki, więc najwyższy czas wydać pieniądze na zawodników a one zapewne się zwrócą, nie mówię że wszystkie bo np Dawidowski, to katastrofa.

Pozytywów jest jednak znacznie więcej: Błaszczykowski, Dudka, Gorawski, Żurawski, Szymkowiak, na tych transferach Wiła zarobiła.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 17.07.2009 o godz. 20:58.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując