Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14390
Stary 17.07.2009, 19:56
nasz kochany Norbercik zaś wraca do Rumuni...smutno mu tutaj...
kolejne wypozyczenie...nie lepiej go sprzedac albo rozwiazac umowe?jak nie chce grac tutaj...
http://www.futbol.pl/artykul/58372.html

Odpowiedz cytując