emjot napisał(a):

problem w tym że my nie bierzemy nikogo!
szrotu, przeciętniaków, dobrych lub b. dobrych (poza Kirmem)
ale w 13 ludzi nie da się awansować do Lm wszak tego zażądał Cupiał...
w 13 ludzi nie da się grać w lidze i PP
|
Jest to zastanawiające i niepokojące. Ale co może szary kibic zrobić ? Nic.
Wypada kibicować tym, którzy są
