Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14386
Stary 17.07.2009, 18:55
emjot napisał(a):Wyświetl post
problem w tym że my nie bierzemy nikogo!
szrotu, przeciętniaków, dobrych lub b. dobrych (poza Kirmem)

ale w 13 ludzi nie da się awansować do Lm wszak tego zażądał Cupiał...

w 13 ludzi nie da się grać w lidze i PP
Jest to zastanawiające i niepokojące. Ale co może szary kibic zrobić ? Nic.

Wypada kibicować tym, którzy są
..
Odpowiedz cytując