Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14384
Stary 17.07.2009, 18:46
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może nie mają pieniędzy. Wyłóż na same kontrakty dla napastnika, obrońcy i bramkarza. To już jest spora dziura w budżecie. A nie chcemy brać szrotu tylko solidnych grajków.
Jest źle, ale to nie rada, Bednarz i Skorża wykładają pieniądze, tylko tele fonika.
problem w tym że my nie bierzemy nikogo!
szrotu, przeciętniaków, dobrych lub b. dobrych (poza Kirmem)

ale w 13 ludzi nie da się awansować do Lm wszak tego zażądał Cupiał...

w 13 ludzi nie da się grać w lidze i PP
Ostatnio edytowane przez emjot : 17.07.2009 o godz. 18:50.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując