tofik napisał(a):

Może nie mają pieniędzy. Wyłóż na same kontrakty dla napastnika, obrońcy i bramkarza. To już jest spora dziura w budżecie. A nie chcemy brać szrotu tylko solidnych grajków.
Jest źle, ale to nie rada, Bednarz i Skorża wykładają pieniądze, tylko tele fonika.
|
problem w tym że my nie bierzemy nikogo!
szrotu, przeciętniaków, dobrych lub b. dobrych (poza Kirmem)
ale w 13 ludzi nie da się awansować do Lm wszak tego zażądał Cupiał...
w 13 ludzi nie da się grać w lidze i PP