Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14379
Stary 17.07.2009, 18:23
Ale tak naprawde piłkarze i zarzad wszystko robia zeby nie awansowac do ligi mistrzów potem gdyby była lipa (nie daj boże) z Levadia to wszystko pojdzie na trenera ktory niema ławki rezerwowych ......

A jeszcze po sezonie w magazynie ligowym wypowiadał sie prezes i mówił że musza pozyskać min. 2 zawodników ? jest jeden
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2009 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując