Ale tak naprawde piłkarze i zarzad wszystko robia zeby nie awansowac do ligi mistrzów potem gdyby była lipa (nie daj boże) z Levadia to wszystko pojdzie na trenera ktory niema ławki rezerwowych ......
A jeszcze po sezonie w magazynie ligowym wypowiadał sie prezes i mówił że musza pozyskać min. 2 zawodników

? jest jeden
