Jeszcze Varga odejdzie, Niedzielan na wylocie i powiedźcie mi, ilu zawodników będzie w naszej kadrze przynajmniej na ekstraklase bez ME

?
Mamy tych z Młodej mnóstwo, a i tak Skorża ich nie wpuszcza. Wtedy kiedy powinien Mączyński wejść z Levadią wszedł niesamowity Mauro.