Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14377
Stary 17.07.2009, 18:21
Jeszcze Varga odejdzie, Niedzielan na wylocie i powiedźcie mi, ilu zawodników będzie w naszej kadrze przynajmniej na ekstraklase bez ME ?
Mamy tych z Młodej mnóstwo, a i tak Skorża ich nie wpuszcza. Wtedy kiedy powinien Mączyński wejść z Levadią wszedł niesamowity Mauro.
Odpowiedz cytując