Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14375
Stary 17.07.2009, 17:56
zawsze nasz zarząd popełnia błędy, od dawien dawna (puszczenie Kosowskiego, Szymka, Franka, Zurawia, Gory, Mijailovica, Pauliste, Dudu i wymieniac mozna) a w zamian dawanie nam gorszych odpowiedników. Chociaz tym razem wydaje mi sie że mamy lepszego piłkarza - Kirma, od Zienia ale to tylko 1 piłkarz na calą polityke transferową.

Odpowiedz cytując