Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
MACIEKWISLAK87
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
66
17.07.2009, 17:18
bruno skater dzięki!! a czy to pewna informacja ? bo na portierni sie dowiedziałem, że terminy treningów w ten weekend nie są znane jeszcze
pozdrawiam serdecznie
MACIEKWISLAK87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MACIEKWISLAK87
Znajdź inne posty napisane przez MACIEKWISLAK87