Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1012
Stary 17.07.2009, 17:06
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
A ja uwielbiam, jak na forum pojawia sie ktoś, kto pewnie z pracą trenera nie miał żadnej styczności i wytyka błędy najlepszemu trenerowi w lidze. A w ostatnim zdaniu wspaniałomyślnie dodaję, że jeśli tylko "pan maciej" (ozesz ****a) poprawi swoje błędy i pozmienia wszystko tak jak wcześniej napisał, to sukces murowany.
a co to juz nie wolno napisac ze trener popelnil blad? czyli uwazasz ze dobrze zrobil co odzwierciedla wynik? sam sie poczesci przyznal do bledu szybko zmieniajac ustawienie na 4-4-2. Akurat on napisal wszystkie bledy jakie popelnik w tym meczu, kazdy sie myli, i nie trzeba byc trener zeby to zauwazyc, i to nie krytyka w zwrocenie faktu...