jova napisał(a):

|
Taaa, Kasperczakowi powinno się odebrać tytuły zdobyte z Wisłą. To, że po jego zwolnieniu w ciągu 2,5 roku klub prowadziło siedmiu trenerów też świadczy o tym, że Heńka można było bardzo łatwo zastąpić.
|
Jakich 7 trenerow ?!
Trenerow bylo 2.
Liczka i Petrescu.
Dwie niedojdy:
Engel i Okuka
Dwoch "na chwile":
Kulawik i Moskal
i jedno pogotowie - Nawalka.
O ile zatrudnienie swini czy Dragomira to nic innego jak zwykly zamach i dywersja, zatrudnienie ekswislakow to tylko na czas poszukwian - bo ktos w koncu pilkarzy musi prowadzic, oto Liczka i Dan byli dobrymi strzalami, ktorzy sie niesttey rozbili o beton polskiego ligowca.