Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1010
Stary 17.07.2009, 16:57
jova napisał(a):Wyświetl post
Taaa, Kasperczakowi powinno się odebrać tytuły zdobyte z Wisłą. To, że po jego zwolnieniu w ciągu 2,5 roku klub prowadziło siedmiu trenerów też świadczy o tym, że Heńka można było bardzo łatwo zastąpić.
Jakich 7 trenerow ?!

Trenerow bylo 2.
Liczka i Petrescu.

Dwie niedojdy:
Engel i Okuka

Dwoch "na chwile":
Kulawik i Moskal

i jedno pogotowie - Nawalka.


O ile zatrudnienie swini czy Dragomira to nic innego jak zwykly zamach i dywersja, zatrudnienie ekswislakow to tylko na czas poszukwian - bo ktos w koncu pilkarzy musi prowadzic, oto Liczka i Dan byli dobrymi strzalami, ktorzy sie niesttey rozbili o beton polskiego ligowca.
Boia chi molla !