Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 17.07.2009, 16:06
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Żeby tylko ciśnienie nie przeszkodziło naszym. Presja jak wiadomo jest wielka, bo juz prawie zapomnieliśmy Tbilisi czy Valerenge a tutaj taki klops.
O Tbilisi bym się nie martwił - tam jechali nasi z nastawieniem że na stojąco wygrają - Strzeliliśmy 4 gole, troche niefarta na początku i w końcówce - w rewanżu ich zmieciemy na stojąco.Bardziej bym się właśnie martwił o Valerenge, czyli staranie się , walenie łbem w mur i 0 efektu bramkowego choć oczywiście liczę że ten wariant się nie powtórzy.
94 - Allah Akbar!!