Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2009, 15:33
Do kiedy można zgłaszać zawodników do 3 rundy el LM ?

Chodzi mi o to ile dni będzie miał Bednarz na zakontraktowanie prawego obrońcy po ewentualnym środowym wyeliminowaniu Levadii.