Oto zestawienie par po losowaniu oczywiście teoretyczne
Wybrałem najlepsze pod kątem Polski
Wynika z niego ze najlepiej (najgorzej) rozlosowano chyba norwegów o ile Lech nie da ciała, mają szanse na spory spadek
Poza tym mamy 2 z austri, szwecji, izraela łącznie z
Polonia nieważne kogo by wylosowała to i tak marne ma szanse. niestety.