Wyświetl pojedynczy post
Badyl1999
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.07.2009, 15:11
Oto zestawienie par po losowaniu oczywiście teoretyczne
Wybrałem najlepsze pod kątem Polski




Wynika z niego ze najlepiej (najgorzej) rozlosowano chyba norwegów o ile Lech nie da ciała, mają szanse na spory spadek
Poza tym mamy 2 z austri, szwecji, izraela łącznie z

Polonia nieważne kogo by wylosowała to i tak marne ma szanse. niestety.