Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
tomaszek67
Member
Od: 01.2009
Offline
#
8191
17.07.2009, 14:53
Dyskusja kontynuowana jest w Ekstraklasa 2009/2010:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...5997&page=9000
tomaszek67
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszek67
Znajdź inne posty napisane przez tomaszek67