AYALA napisał(a):

|
a ja Wam mówie że ich Szwedzi ograja, u siebie są znacznie mocniejsi niż na wyjdździe.Sa solidni jak ich volvo
|
w lidze Kalmarowi też kiepsko idzie , zaliczył do tej pory bodajże 7 zwycięstw , 3 remisy i 4 porażki - zajmuje 5 miejsce w lidze .
Także naszym ewentualnym rywalem prawie na pewno będzie mistrz Węgier . Nie tak dawno zremisowaliśmy z vice mistrzem Węgier po dobrym meczu , tracąc gola w końcówce . Jestem optymistą , jeśli tylko wiślacy podejdą do najbliższych spotkań skoncentrowani na 100%