Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 17.07.2009, 12:22
AYALA napisał(a):Wyświetl post
a ja Wam mówie że ich Szwedzi ograja, u siebie są znacznie mocniejsi niż na wyjdździe.Sa solidni jak ich volvo
w lidze Kalmarowi też kiepsko idzie , zaliczył do tej pory bodajże 7 zwycięstw , 3 remisy i 4 porażki - zajmuje 5 miejsce w lidze .

Także naszym ewentualnym rywalem prawie na pewno będzie mistrz Węgier . Nie tak dawno zremisowaliśmy z vice mistrzem Węgier po dobrym meczu , tracąc gola w końcówce . Jestem optymistą , jeśli tylko wiślacy podejdą do najbliższych spotkań skoncentrowani na 100%