Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 17.07.2009, 12:09
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Debrencen ma stadion jak Widzew ,z tego co skrot meczu ich widzialem
Też to zauważyłam, kolor, zegar itp. No i styl stadionu ogólnie - zbliżony do polskich

http://stadiony.net/stadium.php?s=512