Wyświetl pojedynczy post
Salt The Fries
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Radzyń Podlaski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 17.07.2009, 12:01
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze nie Salzburg ..

A tak to najwazniejsze jest teraz skupic sie na Levadii

Takie nastaly ze musimy sie martwic czy ich przejdziemy

Ale nie ma co mydlic oczu bez prawego obroncy i w atakiej formie przejsc taki Debrecen moze byc ciezko,ogorki to nie sa ,ostation wygrali lige z duza przewaga ,zobaczymy jak to bedzie


Debrencen ma stadion jak Widzew ,z tego co skrot meczu ich widzialem
Ale mimo wszystko, niezależnie w jakiej formie byłaby Wisła...Żeby obawiać się debreczyńskiej drużyny, to moim zdaniem smutne i nie świadczy pozytywnie o polskim futbolu. A tak btw, to nie gra tam czasem pamiętny Dudu?
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.