Wojtas napisał(a):

Dobrze ze nie Salzburg ..
A tak to najwazniejsze jest teraz skupic sie na Levadii
Takie nastaly ze musimy sie martwic czy ich przejdziemy
Ale nie ma co mydlic oczu bez prawego obroncy i w atakiej formie przejsc taki Debrecen moze byc ciezko,ogorki to nie sa ,ostation wygrali lige z duza przewaga ,zobaczymy jak to bedzie
Debrencen ma stadion jak Widzew ,z tego co skrot meczu ich widzialem
|
Ale mimo wszystko, niezależnie w jakiej formie byłaby Wisła...Żeby obawiać się debreczyńskiej drużyny, to moim zdaniem smutne i nie świadczy pozytywnie o polskim futbolu. A tak btw, to nie gra tam czasem pamiętny Dudu?