Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1169
Stary 17.07.2009, 11:55
Cieszmy sie, że nie musimy jechac do Salzburga, Nikozji lub Bratysławy

Mogło być lepiej, ale nie ma co narzekac !
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez zidanemarcin : 17.07.2009 o godz. 11:56.