wolfy napisał(a):

|
Jest różnica między "nie zarobi" a "straci". Różnica liczona w odsetkach od kredytu bądź zyskach, które można było osiągnąć w mniej ryzykowny sposób.
|
Pytanie podstawowe: czy Cupiał zarabia na Wiśle? Nie, bo zainwestował w nią blisko 100 milionów złotych z czego część już sam sobie zwrócił. Zatem nie możemy tutaj mówić o żadnym "nie zarobi", bo zarabiać to on zacznie dopiero po tym jak odzyska pieniądze. Straci dlatego, że po awansie klubu do LM mógłby z niego wyciągnąć kolejne kilkanaście milionów złotych - zwłaszcza z transferów.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.