Jesli sie obawiamy levadii to gdzie nam do europy

?Ja tam wiem ze to byl wypadek przy pracy i w talinie pojedziemy ich jak nalezy.Oczywiscie nie wolno ich zlekcewazyc ale o tym wiedza pilkarze.Zimny prysznic im sie przyda. A co do dzisiejszego losowania...Hmm dla mnie obojetne na kogo trafimy.Jesli na Salzburg trudno,przynajmniej ich nie zlekcewaza. A w talinie obstawiam 2:0 dla nas
