Wyświetl pojedynczy post
EnDrJu92
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 17.07.2009, 09:37
Jesli sie obawiamy levadii to gdzie nam do europy?Ja tam wiem ze to byl wypadek przy pracy i w talinie pojedziemy ich jak nalezy.Oczywiscie nie wolno ich zlekcewazyc ale o tym wiedza pilkarze.Zimny prysznic im sie przyda. A co do dzisiejszego losowania...Hmm dla mnie obojetne na kogo trafimy.Jesli na Salzburg trudno,przynajmniej ich nie zlekcewaza. A w talinie obstawiam 2:0 dla nas