Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1134
Stary 17.07.2009, 08:00
Jak dla mnie to możemy nawet nie awansować do dalszej rundy, ale ja chce widzieć jak nasi chłopcy będą przez cały mecz zapier***** za piłka, niech grają z takim zaangażowaniem jak Słoweniec. Chce widzieć u nich sportową złość, brak odpuszczania, nonszalancji (do pana pije panie Brożek i w sumie Sobol spieprzył podobnie jak z Bełchatowem, czemu nie zaczęła się na niego nagonka, chyba wiemy jaki był efekt w lidze )

Ten mecz przypomniał mi spotkanie z Polonią Bytom, tylko, że teraz mamy mniej czasu na pozbieranie się .
Nie dziwię się Skorży, bo teraz to my jesteśmy w sytuacji Lecha z poprzedniego sezonu- krótka ławka rezerwowych. Ciekawi mnie tylko kiedy młodzi dostaną szansę. W sumie kiedyś ją dostać muszą.