NK Dinamo i RB Salzburg jak na razie też nie bez problemów. Także spokojna głowa a niespodzianki zawsze są może ktoś odpadnie z tych statystycznie lepszych drużyn (nie mówie tu o Wiśle bo ta awansować musi

)
Ja myślę że pójdzie gładko tak jak w tamtym roku z Beitarem (z tym że tam rewanż był u nas)