Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 16.07.2009, 22:46
NK Dinamo i RB Salzburg jak na razie też nie bez problemów. Także spokojna głowa a niespodzianki zawsze są może ktoś odpadnie z tych statystycznie lepszych drużyn (nie mówie tu o Wiśle bo ta awansować musi )
Ja myślę że pójdzie gładko tak jak w tamtym roku z Beitarem (z tym że tam rewanż był u nas)