Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
1123
16.07.2009, 21:58
Eustachy
napisał(a):
Chcesz powiedziec, ze dopatrujesz sie szans na powtorke wynikow sprzed lat, czy tak tylko w ramach statystycznej historii zapodales ?
Bo ja zdecydowanie nie nastawiam sie na latwy rewanz, tak w przypadku Broendby jak i Wisly, choc oczywiscie nie mialbym nic przeciwko, gdyby sie pozniej okazalo, ze bylem w bledzie
Tak tylko mi się przypomniało.
Co do rewanżu to byłbym bardziej spokojny gdyby odbył się za 2 tygodnie, a tak wierzę głównie w zdolności mobilizacyjne Skorzy.
-Goral-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Goral-
Znajdź inne posty napisane przez -Goral-