|
Na jutro:
Wymarzeni rywale:
Wisła - Ekranas/Baku(2:2)
Lech- St Patric/Valetta(1:1)
Polonia Warszawa: Broendby-Flora Tallin(0:1)
Legia Warszawa: Aalborg-Slavija(0:0)
Najgorzej będzie jak się trafi:
Wisła: Apoel
Lech: Young Boys Bern
Legia: Roma
Polonia: Hamburger
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 16.07.2009 o godz. 22:36.
|