Wyświetl pojedynczy post
Damian_TS_NH
Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14354
Stary 16.07.2009, 21:32
fcb4: To bardzo kiepski przykład bo gosc jest tak cienki, ze w Greckim średniakui murawy nie powąchał. Dobrze, ale weź pod uwage, że Rosenborg ma budżet dużo większy od naszego. Zwlaszcza ten płacowy. A co do wieku, to w polsce chyba na ten aspekt sie patrzy z najdziwniejszej strony w calej Europie. U nas 25-cio letni Boguski jest młodym i utalentowanym zawodnikiem. Nie stać nas na sprowadzanie z Europy doświadczonych zawodników, którzy orpócz zebrania dobrej kasy na emeryture mogliby coś wnieść do zespolu. To nie Football Manager.
"Czuję się Wiślakiem i zawsze nim pozostanę" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując