Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Kibic okazjonalny
Member
Od: 10.2004
Offline
#
1116
16.07.2009, 21:07
skeba:
niestety, poza Kirmem i Jopem, to cała nasza ekipa zagrała w ogórkowym klimacie... plasterkowane ogórki, czyli mizeria.
i mimo wszystko, druzynie ktora remisuje z Wisla na wyjezdzie, po przejechaniu 1300 km, nalezy sie szacunek.
Kibic okazjonalny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic okazjonalny
Znajdź inne posty napisane przez Kibic okazjonalny