Wyświetl pojedynczy post
Kibic okazjonalny
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 16.07.2009, 21:07
skeba:

niestety, poza Kirmem i Jopem, to cała nasza ekipa zagrała w ogórkowym klimacie... plasterkowane ogórki, czyli mizeria.

i mimo wszystko, druzynie ktora remisuje z Wisla na wyjezdzie, po przejechaniu 1300 km, nalezy sie szacunek.