Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14352
Stary 16.07.2009, 20:56
Ale gołym okiem widac że Wiśle potrzebne są transfery gdyby była rywalizacja w drużynie większosc piłkarzy którzy są teraz w klubie musiało by się więcej nameczyc na treningach i przedewszystkim zapier*** podczas meczów bo byli by naciskani przez rywali do gry w 11 przez co takie mecze jak z Levadią były by grane z odpowiednim zangazowaniem.A teraz jest tak że na większosci pozycji nie ma rywalizacji. Nic dodać nic ująć.
Odpowiedz cytując