Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2638
Stary 16.07.2009, 20:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Warszawskie drużyny solidarnie wygrywają po 1-0 , tak trzymać . Punkty do rankingu są bezcenne , a i musimy kiedys zacząć wygrywać regularnie ze słabszymi od siebie .

Paluchowski z Legii rośnie na nową gwiazde ligi , pożyjemy zobaczymy czy tak będzie .
Z tym Paluchowskim Karherop to bym poczekał. Co prawdę strzelił teraz Gruzinom bramkę, ale nikt nie wie jak prezentuje się w przekroju całego spotkania Co do Polonii to po tym co teraz widzę, to spokojnie powinno już być min 4-0 Ale poczekajmy, liczą się punkty do rankingu zdobyte po ciężkiej walce
Odpowiedz cytując