Karherop napisał(a):

Warszawskie drużyny solidarnie wygrywają po 1-0 , tak trzymać . Punkty do rankingu są bezcenne , a i musimy kiedys zacząć wygrywać regularnie ze słabszymi od siebie .
Paluchowski z Legii rośnie na nową gwiazde ligi , pożyjemy zobaczymy czy tak będzie .
|
Z tym Paluchowskim
Karherop to bym poczekał. Co prawdę strzelił teraz Gruzinom bramkę, ale nikt nie wie jak prezentuje się w przekroju całego spotkania

Co do Polonii to po tym co teraz widzę, to spokojnie powinno już być min 4-0

Ale poczekajmy, liczą się punkty do rankingu zdobyte po ciężkiej walce
