Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14350
Stary 16.07.2009, 19:41
Sęk w tym że Steaua sprowadzała przeważnie ruminskich piłkarzy , spokojnie budowała kadrę nikogo sie nie pozbywała i jak przyszedł sukces 1/4 pucharu uefa i mistrzowstwo to przed eliminacjami ligi mistrzów nikogo nie sprzedała tylko sie wzmocniła .
Odpowiedz cytując