|
Tak, Sparta wydawala wiecej. Ale miala znacznie wiecej kasy, Poborskiemu placili 600 000 Euro rocznie.
Mysle, ze sytuacja finansowa Wisly jest znacznie gorsza, niz mozna sadzic. Prawde mowiac, to ja nie wiem skad Wisla ma kase na MP.
Z biletow wyjdzie pewnie 0.
Za mecze pucharowe (transmisje i bilety) dostaje sie tyle, ile widac bylo przed meczem. Nie starcza na wylot do Estonii.
Sponsorow nie widac.Ani tytularnych, ani glownych, ani zlotych. Zadnych, prawde mowiac.
Sprzedac sie nikogo nie udalo. Wiec skad ma byc kasa?
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski
|