Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9698
Stary 16.07.2009, 19:09
SpongeBob napisał(a):
hmm ja tez z cyklu zalany kom. tylko kuzwa mam go nowego od 10 dni!
samsung avila....dotykowy ekran nie dziala jak powinien..myslicie ze to kwestwia przesuszenia? nie moge go rozkrecic bo jakbym chcial cos z gwarancji potem to mi dupe pokaza.
pomijam plame i jakis dziwny jasniejszy pasek po skosie ekranu<co?> z tym da sie chyba zyc

na gwarancji mi nic nie zrobia?przeciez to nie moja wina ze jak popadało to sie zjebal;d


gwarancja Ci raczej tego nie uwzględni bo to ty nie zadbałeś o bezpieczeństwo telefonu..no ale mogą Ci za wiele mniejszą kasę go naprawić niż jak byś miał go naprawiać w prywatnym serwisie..warto spróbować bo nic na tym nie stracisz
Odpowiedz cytując