SpongeBob napisał(a):

hmm ja tez z cyklu zalany kom. tylko kuzwa mam go nowego od 10 dni!
samsung avila....dotykowy ekran nie dziala jak powinien..myslicie ze to kwestwia przesuszenia? nie moge go rozkrecic bo jakbym chcial cos z gwarancji potem to mi dupe pokaza.
pomijam plame i jakis dziwny jasniejszy pasek po skosie ekranu<co?> z tym da sie chyba zyc
na gwarancji mi nic nie zrobia?przeciez to nie moja wina ze jak popadało to sie zjebal;d
gwarancja Ci raczej tego nie uwzględni bo to ty nie zadbałeś o bezpieczeństwo telefonu..no ale mogą Ci za wiele mniejszą kasę go naprawić niż jak byś miał go naprawiać w prywatnym serwisie..warto spróbować bo nic na tym nie stracisz