Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 16.07.2009, 19:05
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Tekst o Handzicu faktycznie pokazuje stan rzeczy w moim klubie. Cóż..
chyba o ten tekst chodzi
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,68...napastnik.html
Cytat:
Dłuższa rozmowa trenera napastników Lecha Poznań Andrzeja Juskowiaka z Harisem Handziciem wykazała, że Bośniak... wcale nie jest napastnikiem. - Lewa pomoc to pozycja dla niego - zawyrokował trener Jacek Zieliński i właśnie tam zamierza wystawiać rosłego zawodnika.


poza tym Smuda tak się kiedyś zarzekał że każdemu zawodnikowi daje szansę bo już raz się bardzo pomylił w swoich wyrokach
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 16.07.2009 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując