tofik napisał(a):

|
Rozumiem, że przy ewentualnym wejściu Wisły do LM Cupiał również grosza z tego nie zobaczy ?
|
Raczej niczego nie rozumiesz.
Spróbujmy jednak - skąd ten wniosek?
Jeżeli Wisła osiągnie zysk, to pewnie zostanie zredukowane zadłużenie względem T-F. Ale to takie gdybanie. W rzeczywistości, gdyby nie pieniądze za "reklamę" TeleFoniki to pewnie trudno byłoby nam domknąć budżet. Może w tym sezonie jesteśmy na plusie, ew. na lekkim minusie, tak, że nie
trzeba nikogo sprzedawać. Trudno powiedzieć.