Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14347
Stary 16.07.2009, 18:41
tofik napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że przy ewentualnym wejściu Wisły do LM Cupiał również grosza z tego nie zobaczy ?
Raczej niczego nie rozumiesz.
Spróbujmy jednak - skąd ten wniosek?
Jeżeli Wisła osiągnie zysk, to pewnie zostanie zredukowane zadłużenie względem T-F. Ale to takie gdybanie. W rzeczywistości, gdyby nie pieniądze za "reklamę" TeleFoniki to pewnie trudno byłoby nam domknąć budżet. Może w tym sezonie jesteśmy na plusie, ew. na lekkim minusie, tak, że nie trzeba nikogo sprzedawać. Trudno powiedzieć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.07.2009 o godz. 18:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując