wolfy napisał(a):

|
Jest różnica między "nie zarobi" a "straci". Różnica liczona w odsetkach od kredytu bądź zyskach, które można było osiągnąć w mniej ryzykowny sposób.
|
Rozumiem, że przy ewentualnym wejściu Wisły do LM Cupiał również grosza z tego nie zobaczy ?
Skoro sytuacja klubu nie wpływa na niego w żaden sposób...
Pytam, bo ciekawa jest Twoja teoria.