Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14346
Stary 16.07.2009, 18:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest różnica między "nie zarobi" a "straci". Różnica liczona w odsetkach od kredytu bądź zyskach, które można było osiągnąć w mniej ryzykowny sposób.
Rozumiem, że przy ewentualnym wejściu Wisły do LM Cupiał również grosza z tego nie zobaczy ?
Skoro sytuacja klubu nie wpływa na niego w żaden sposób...
Pytam, bo ciekawa jest Twoja teoria.
..
Odpowiedz cytując