Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sessegnon10
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1460
16.07.2009, 17:56
Przez satelite nie nadaje zaden kanal z San Marino, wiec nie ma takiej mozliwosci. A w necie mecz bedzie mozna obejrzec najprawdopodobniej tu:
http://www.sanmarinortv.sm/live/default.asp?id=382
sessegnon10
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sessegnon10