Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9688
Stary 16.07.2009, 16:28
mam dosc istotne dla mnie pytanie:

90minut i pzpn napisał(a):
Kolejka 7 - 19-20 września

Wisła Kraków - Polonia Bytom
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski
Ruch Chorzów - Cracovia
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Polonia Warszawa
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Kolejka 8 - 26-27 września

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Arka Gdynia
Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...ienna_2009_10/

oficjalna napisał(a):
Wisła Kraków – Polonia Bytom 12 września 2009 Czy to błąd oficjalnej?
Wisła Kraków – Polonia Warszawa 26 września 2009
Kiedy dokladnie gramy z Polonią Bytom i Polonią Warszawa? To jedyne dwa mecze, w tej rundzie w których gramy "u siebie" dwa razy pod rząd.
Ostatnio edytowane przez Domas : 16.07.2009 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując