tedi100 napisał(a):

|
no proste żeby awansować najpierw do 3 rundy a póżniej do ligi mistrzów i Faza Grupowa w Sosnowcu
|
Jest jeszcze 4 runda kolego która już nie zostanie rozegrana w Sosnowcu gdyż stadion ludowy nie spełnia wymogów Uefa podobnie jak faza grupowa! ;]