Wyświetl pojedynczy post
Michal1906
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 16.07.2009, 14:59
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
no proste żeby awansować najpierw do 3 rundy a póżniej do ligi mistrzów i Faza Grupowa w Sosnowcu
Jest jeszcze 4 runda kolego która już nie zostanie rozegrana w Sosnowcu gdyż stadion ludowy nie spełnia wymogów Uefa podobnie jak faza grupowa! ;]