|
Nie ma co się na razie martwić. Widać że zawodnicy byli jacyś ociężali, nie zdązyli jeszcze złapać tej świeżości po przygotowaniach do sezonu. Być może sztab szkoleniowy przesadził troche z intensywnościa i po prostu piłkarze nie mieli tego "powera" ( moim zdaniem potwierdza to, że przynajmniej w pierwszej połowie najlepsi na boisku Kirm i mimo wszystko Jop którzy dołaczyli do drużyny pózniej i tylko częsciowo lub wcale nie brali udziału w przedsezonowych przygotowaniach). Myśle, że Skorża wie co zrobić, tydzień lżejszych treningów i powinno być dużo lepiej.
|