Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 16.07.2009, 12:56
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ta aklimatyzacja to jest jedna wielka sciema i wymowka dla tych ktorzy grac nie potrafia.Po prostu trzeba to powiedziec Lobo sie w Wisla nie sprawdzil i juz nie sprawdzi to samo bedzie z Irsakiem.
.
Ty nauczył byś się chociaż nazwisk piłkarzy klubu, któremu kibicujesz.