saklak1906 napisał(a):

Ta aklimatyzacja to jest jedna wielka sciema i wymowka dla tych ktorzy grac nie potrafia.Po prostu trzeba to powiedziec Lobo sie w Wisla nie sprawdzil i juz nie sprawdzi to samo bedzie z Irsakiem.
.
|
Ty nauczył byś się chociaż nazwisk piłkarzy klubu, któremu kibicujesz.