Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
luk1964
Member
Od: 11.2002
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
980
16.07.2009, 08:46
Proponuję więcej śmiałości na wyjeździe. Od początku meczu dwoma napastnikami i do przodu.Atak non stop! Musimy strzelic sztbko 2 bramki i powinno być dobrze.
Kibicuję Wiśle od kiedy pamiętam.A teraz jeszcze z moim synem oraz żonką i córką .
luk1964
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk1964
Znajdź inne posty napisane przez luk1964