Wyświetl pojedynczy post
luk1964
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 16.07.2009, 08:46
Proponuję więcej śmiałości na wyjeździe. Od początku meczu dwoma napastnikami i do przodu.Atak non stop! Musimy strzelic sztbko 2 bramki i powinno być dobrze.
Kibicuję Wiśle od kiedy pamiętam.A teraz jeszcze z moim synem oraz żonką i córką .