wislak68 napisał(a):

Nie wnikając w merytoryczną ocenę polityki transferowej analizując wypowiedzi zaprezentowane w Polsacie zważ prosze uwagę na dwie sprawy:
1. Właściciel Polsatu (Solorz) jest jednocześnie właścicielem Śląska a więc konkurenta (oprócz tego że kibice mają sztamę) Wisły. To w jaki sposób potrafi wykorzystać swoje media aby "kruszyć" niepasujących mu ludzi Polsat pokazałchoćby na przykładzie Benhakera i myślę że nie będzie miał najmniejszych skrupółów żeby dalej działać w ten sposób.
|
Mimo wszystko redakcje sportowa Polsatu stawiam zdecydowanie wyzej od Se, Faktu czy Onetu.
wislak68 napisał(a):

I przy okazji: ciekaw jestem jak komentatorzy Polsatu ocenią politykę transferową Śląska bo wygląda na to że w porównaniu z nimi Wisła zrobiła transfery znacznie bardziej wartościowe.
.
|
ale to Wisla nie Slask jest mistrzem Polski, to Wisla nie Slaska gra w Europie co ty chcesz porownywac

?
wislak68 napisał(a):

|
2. Zważ że gościem programu był Franz który jak wieść gminna niesie kopie ile może pod Skorżą bo pasowałoby mu trenować Wisełkę.
|
Kopie czy nie, zaprosili go powiedzial co chcial i fajne studio sie zrobilo - inne punkty widzenia. Moim zdaniem n.p.: Wilczek badz Bednarz w studio to flaki z olejem by nam TV zaserwowala - glupio byloby skrytykowac samych siebie albo swoich mocodawcow.
wislak68 napisał(a):

|
Dlatego sugerowałbym pewną ostrożność w wyciąganiu wniosków na podstawie opinii wyrażonych przez strony które mogą być zainteresowane mąceniem.
|
Rozsadny i w miare inteligentny czlowiek zawsze potrafi ocenic wartosc medialnej papki ktora sie mu serwuje kazdego dnia.