Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14304
Stary 15.07.2009, 23:55
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Nie wnikając w merytoryczną ocenę polityki transferowej analizując wypowiedzi zaprezentowane w Polsacie zważ prosze uwagę na dwie sprawy:

1. Właściciel Polsatu (Solorz) jest jednocześnie właścicielem Śląska a więc konkurenta (oprócz tego że kibice mają sztamę) Wisły. To w jaki sposób potrafi wykorzystać swoje media aby "kruszyć" niepasujących mu ludzi Polsat pokazałchoćby na przykładzie Benhakera i myślę że nie będzie miał najmniejszych skrupółów żeby dalej działać w ten sposób.
Mimo wszystko redakcje sportowa Polsatu stawiam zdecydowanie wyzej od Se, Faktu czy Onetu.

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
I przy okazji: ciekaw jestem jak komentatorzy Polsatu ocenią politykę transferową Śląska bo wygląda na to że w porównaniu z nimi Wisła zrobiła transfery znacznie bardziej wartościowe.
.
ale to Wisla nie Slask jest mistrzem Polski, to Wisla nie Slaska gra w Europie co ty chcesz porownywac?


wislak68 napisał(a):Wyświetl post
2. Zważ że gościem programu był Franz który jak wieść gminna niesie kopie ile może pod Skorżą bo pasowałoby mu trenować Wisełkę.
Kopie czy nie, zaprosili go powiedzial co chcial i fajne studio sie zrobilo - inne punkty widzenia. Moim zdaniem n.p.: Wilczek badz Bednarz w studio to flaki z olejem by nam TV zaserwowala - glupio byloby skrytykowac samych siebie albo swoich mocodawcow.

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego sugerowałbym pewną ostrożność w wyciąganiu wniosków na podstawie opinii wyrażonych przez strony które mogą być zainteresowane mąceniem.
Rozsadny i w miare inteligentny czlowiek zawsze potrafi ocenic wartosc medialnej papki ktora sie mu serwuje kazdego dnia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując