Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 15.07.2009, 23:47
GiZmO_14 napisał(a):Wyświetl post
a co myślicie o tym który nam strzelił bramkę Nikita Andreew W miarę wysoki młody tylko nie mógłby grać w pucharach....
zdaje sie ze w fazie grupowej LM juz moglby dla nas grac....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując