Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 15.07.2009, 23:17
Rewanżu może nie być w TV, jeżeli żadna estońska TV nie weźmie się za transmisję, bo Polsat sam nie zamierza jechać z całą ekipą i sprzętem transmisyjnym do Estonii. Mam nadzieję, że wynik pierwszego meczu zmotywuje jakąś TV do pokazania tego meczu, chociaż może być trudno, bo oni nawet nie byli zainteresowani pokazywaniem dzisiejszego ( a w zasadzie wczorajszego ) meczu, mimo, że mieli tylko przekazywać obraz z Polsatu na Estonię, a co dopiero teraz, kiedy mają sami brać się za transmisję :/ Niestety coś czarno to widzę :/
Odpowiedz cytując