Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 15.07.2009, 23:10
Ola7 - idź na AGH. Już słyszałem z paru różnych źródeł, że TiR na UEku to w głównej mierze... MATEMATYKA. :|
Ja tego problemu nie mam. Na razie nigdzie się nie dostałem, zatem chyba wieczorowo na UEku albo zaocznie na AGH. I tak źle i tak chujowo
Odpowiedz cytując