No i gdzie ten pogrom

?, brak transferów i gwóźdz do trumny. Gramy z ogórkami u siebie jednym napastnikiem, bo nie mam nikogo oprócz Pawała. Gdzie ten krzyk że z takim składem przejdziemy ich spokojnie

? Kpina Łobodziński w obronie, może na bramce go postawimy. Nie wiem co sie dzieje z tym klubem ale brniemy do tego aby sie kompromitować i żeby wszyscy z nas sie smiali z nas. Vaalerenga już była Panie Bednarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!