Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14298
Stary 15.07.2009, 20:25
No i gdzie ten pogrom?, brak transferów i gwóźdz do trumny. Gramy z ogórkami u siebie jednym napastnikiem, bo nie mam nikogo oprócz Pawała. Gdzie ten krzyk że z takim składem przejdziemy ich spokojnie? Kpina Łobodziński w obronie, może na bramce go postawimy. Nie wiem co sie dzieje z tym klubem ale brniemy do tego aby sie kompromitować i żeby wszyscy z nas sie smiali z nas. Vaalerenga już była Panie Bednarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując